Lifti un paceļamās platformas
Adrese:
Ludzas 89B, Rīga, Latvija
Главная \ Par uzņēmumu

Par uzņēmumu ROL-automatik

Mūsu uzņēmuma birojs izvietots ērtā vietā, 10 minūšu brauciena attālumā no pilsētas centra - gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu, kur nepieciešamības gadījumā ērtos apstākļos Jūs variet apspriest jūsu projekta detaļas ar uzņēmuma menedžeri.

office

Uzņēmuma darbinieki ir mācījušies pie mūsu partneriem - vadošajiem Eiropas ražotājiem kravu un cilvēku pacēlāju aprīkojuma jomā, tādiem, kā Vimec SRL, HIDRAL SPA, u.c., un ar prieku dalīsies ar Jums ar savām zināšanām. Mēs veicam visu veidu iekārtu uzstādīšanu un apkopi. Mēs regulāri apmeklējam Eiropas izstādes, lai vienmēr būtu lietas kursā par jaunākajām izstrādēm tādos virzienos, kā paceļamās platformas invalīdiem, paceļamie galdi, kravu pacelšanas platformas, lifti mājām, kravas lifti.

 vistavka2
Uzņēmumam Rol-automatik ir savas noliktavas un ražošanas telpas aptuveni 2000 kvadrātmetru platībā 1,5 hektāru teritorijā, kas ļauj minimizēt izmaksas klientiem.

ceh1 ceh2 ceh3 ceh4

Aicinām uz sadarbību celtniecības organizācijas, arhitektu birojus, dizainerus, komerctelpu īpašniekus, kuri jūtas atbildīgi par bezbarjeru vidi invalīdiem.

Iesniegt pieprasījumu
Kontaktinformācija
Tālruņa numurs
Adrese
Ludzas 89B, Rīga, Latvija
Uz augšu