Lifti un paceļamās platformas
Adrese:
Ludzas 89B, Rīga, Latvija
Главная \ Produkcija \ Pandusi un rampas

Pandusi un rampas

pandus   Pandusi un rampas

Izmantošana:

Pēc definīcijas stacionārs panduss ir slīpa virsma, kas paredzēta iebraukšanai vai izbraukšanai. Pastāvošās normas paredz pandusa ierīkošanu ratiņiem vietās, kur horizontālo līmeņu starpība ir lielāka par 4 centimetriem. Pandusa slīpumu nosaka kā pacēluma augstuma attiecību pret slīpā posma horizontālās projekcijas garumu. Pandusa sākumā un beigās priekš invalīdu ratiņiem tiek izveidots īpašs līdzens laukums, lai atvieglotu invalīdu ratiņu piebraukšanu.

Mūsdienās stacionāri pandusi invalīdiem tiek uzstādīti pie ieejas visdažādākajās ēkās un celtnēs – veikalos, kinoteātros, slimnīcās, dzīvojamās ēkās, u.c. To uzstādīšana paredzēta arī cilvēku ar ierobežotām spējam pārvietošanās dzīvākajos maršrutos.

Ja tādu pie ieejām vai izejām nav – nepieciešams uzstādīt kompaktus modernus pandusus invalīdiem. Šādas konstrukcijas ievērojami atvieglo un dažos gadījumos nodrošina vienīgo iespēju iekļūt telpā ar ratiņkrēslu.

Krēsliem un ratiņkrēsliem paredzētu uzstādāmu pandusu konstrukcijas var būt gan taisnstūra, gan izliektas. Šīs konstrukcijas, kā likums, tiek izgatavotas no viegla un augstas izturības dūralumīnija ar īpašu neslīdošu pārklājumu. Šie palīglīdzekļi ir ļoti vienkārši lietošanā un tiem ir kompakti izmēri. Pandusi individuāliem ratiņkrēsliem palīdz cilvēkiem ar ierobežotām spējām ātri nolaisties vai pacelties uz pacēluma, pārvarēt pakāpienus vai slīpumus.

Projektējot mūsdienīgus dzīvojamo ēku kompleksus, rūpniecības objektus, citas ēkas un būves, kā arī ceļu būvē, iepriekš tiek nodrošināti pandusi krēsliem, ratiem, tostarp arī bērnu ratiņiem. Ja jaunā būvprojektā nav paredzēti pandusi krēsliem, ratiņiem, tad tas vienkārši netiks saskaņots un apstiprināts.

Piedāvājam arī dažāda veida EFFEKT-TECHNIK GMBH rollo-pandusus   EFFEKT-TECHNIK GMBH   http://www.roll-a-ramp.de/


Mūsu iekārtu fotoattēli:

pandus2pandus pandus3 pandus4 pandus5 pandus6

Iesniegt pieprasījumu
Kontaktinformācija
Tālruņa numurs
Adrese
Ludzas 89B, Rīga, Latvija
Uz augšu