Lifti un paceļamās platformas
Adrese:
Ludzas 89B, Rīga, Latvija

Pacēlāji baseiniem

BLU ONE 2 DigiProject

Izmantošana:

Raksturīgs gadījums šādas iekārtas izmantošanai – baseinu aprīkošana ar invalīdiem vai pacientiem ar balsta-pārvietošanās sistēmas traucējumiem paredzētiem īpašiem pacēlājiem. Arvien vairāk veselības un terapeitisko baseinu uzstāda speciālu pacēlāju baseinam.

Drošībai un ērtībai tik nepieciešamā iekārta – baseina pacēlājs, atvieglos baseina apmeklējumu ne tikai pacientiem vai cilvēkiem ar ierobežotām spējām, bet arī noņems daļu rūpju no ārsta- terapeita vai viņa palīga pleciem. Šādas konstrukcijas izmantošana būs pilnībā pamatota, veicinot ātrāku pacientu atveseļošanos rehabilitācijas centros un slimnīcās.

Baseina pacēlāja uzstādīšana ir vienkārša un  neradīs problēmas. Augsto tehnoloģiju konstrukcija ļauj uzstādīt šādu aprīkojumu jebkura veida baseinos, kā arī vannās. Ja nepieciešams, aprīkojumu var viegli demontēt. Konstrukcijas materiāls novērš korozijas procesu rašanos, to var viegli notīrīt un dezinficēt, kā arī ierobežo kaitīgo mikroorganismu un aļģu attīstības vidi.

Baseina pacēlājs var nebūt vienīgais aprīkojums baseinam poliklīnikā vai sanatorijā. Plaši tiek izmantotas arī dažādas īpašas kāpnes, margas, baseina zonas un vietas ratiem, izmantojot orientēšanās simbolus.

sīkāka informācija  http://digiproject.biz


Tehniskās specifikācijas:

  • Maksimālā slodze 110 kg
  • Ierīces svars ir 120 kg
  • Jauda 24V, baterijas

disketaBuklets


Fotoattēli:

digi1 digi2

Iesniegt pieprasījumu
Kontaktinformācija
Tālruņa numurs
Adrese
Ludzas 89B, Rīga, Latvija
Uz augšu